Dieta Wege

Coraz więcej osób przechodzi na wegetarianizm i to z różnych powodów, nie tylko etycznych. To dobra wiadomość, gdyż eksperci potwierdzają, że wegetarianie żyją dłużej. Dieta wege może chronić przed wieloma groźnymi schorzeniami. Osoby ją stosujące mają niższy poziom tzw. złego cholesterolu i niższe ciśnienie tętnicze krwi. Rzadziej chorują na cukrzycę typu 2, schorzenia sercowo-naczyniowe czy nowotwory, zwłaszcza przewodu pokarmowego.

Dieta wege jest skutecznym rozwiązaniem w walce z otyłością czy nadwagą.  Dobrze rozpisany catering wegetariański dostarcza do organizmu duże ilości kwasu foliowego oraz witaminy C. Warzywa, owoce oraz produkty pełnoziarniste zawierają niwelujące wolne rodniki antyoksydanty. Jedzenie dużej ilości warzyw i owoców poprawia zresztą nastrój i dodaje energii do działania.

Mimo to wciąż wiele osób ostrożnie podchodzi do tematu wegetarianizmu. Panuje błędne przekonanie, że jest on niezdrowy. Rzeczywiście kluczem do sukcesu jest skomponowanie odpowiedniej diety wege, oraz dobrania odpowiedniej  kaloryczności (1200,1500,2000) która dostarcza do organizmu wszystkich potrzebnych mu składników odżywczych i pokarmowych.

Catering wege polecamy nie tylko wegetarianom, ale tez osobą które chcą przez jakiś czas zmienić swoje nawyki żywieniowe i odpocząć od jedzenia mięsa. Dieta wege pozwala także na zrzucenie nadprogramowych kilogramów. Catering wegetariański eliminuje z jadłospisu produkty mocno przetworzone czy szkodliwe konserwanty. Bazuje się w tym przypadku na produktach naturalnych i świeżych, głównie warzywa, owocach i zbożach.

Catering wege opiera się na 5 posiłkach dziennie, które spożywane powinny być z dużą regularnością. Tradycyjna dieta wege oparta jest na produktach dostarczających do organizmu spore ilości białka np. nabiale i jajkach. Dużo spożywa się także roślin strączkowych. Spore znaczenie mają orzechy, pestki czy oleje roślinne. Decydując się na Avocado catering dietetyczny nie trzeba martwić się o to, że jadłospis będzie nudny, niesmaczny czy nieodpowiednio skomponowany. Za jego skomponowanie odpowiadają bowiem najlepsi specjaliści.

Catering wege to świetna propozycja dla osób w każdym wieku. Dietę trzeba jedynie dobrać odpowiednio do danej osoby. Znaczenie ma tutaj wiek, tryb życia czy sposób spędzania wolnego czasu. Warto też mieć na uwadze indywidualne upodobania smakowe. Skomponowana przez specjalistów dieta wege jest bogata w odpowiednie składniki odżywcze i pokarmowe. Dostarcza do organizmu wszystko to, czego on potrzebuje. Świeże i lekkie posiłki zapewniają dobre samopoczucie i pozwalają oczyścić organizm z toksyn. Catering wegetariański polecany jest również osobom, które chcą zachować szczupłą sylwetkę lub zrzucić kilka kilogramów.

Catering wege może być smaczny, zdrowy i skuteczny zarazem. Dowodzi tego Avocado catering wegetariański. W tym przypadku można mieć pewność, że poszczególne posiłki przygotowywane są ze składników najwyższej jakości. Zawierają elementy zapewniające organizmowi wszystko to, czego on w danym momencie potrzebuje. Za wszystkim stoi doświadczony szef kuchni, który pracował w wielu renomowanych restauracjach i hotelach u boku najlepszych kucharzy z niemal całego świata.

Kontakt

Już dziś zamów dietę bezpośrednio do domu!

Wypełnij formularz dostępny poniżej, a już niedługo będziesz mógł cieszyć się wspaniałymi posiłkami!